fbpx

Granit Mermer Mezar Modelleri

Mükemmel Kombinasyon!

Mezar tasarımlarında; mermer ve granit kombinasyonu kullanılarak şık ve estetik modeller üretilebilir. Siz değerli müşterilerimizin isteği ve bizim çalışmalarımızla bu birleşim kullanılarak birbirinden çok çeşitli ve renkli mükemmel çalışmalar ortaya çıkarmak mümkün.

Granit-Mermer Mezar Yapım ve Onarımı

Mezarlar ölen yakınlarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Onlarını anısını yaşatmak ve saygımızdan dolayı daima bakımlı ve temiz olmasını isteriz. Bu kapsamda Bayramoğlu İnşaat olarak tüm imkanlarımızla daima yanı başınızdayız.

Mezar Taşı Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir;

Sağlamlık, Kalite ve Estetik!
I. Mezarın yapımında kullanılan taşların kalınlıkları sorulmalıdır,
II. Mezar taşı yazı çalışmasını mutlaka imalattan önce taslak olarak görmek isteyin,
III. Baştaşı dediğimiz mezar taşı yazısı bulunan mermerin montaj detayları sorulmalıdır.
IV. Sağlamlığa önem verin! Geride bırakacağınız eser yıllar boyu ayakta durmalı. Yaptıracağınız mezarın arka planda kalacak olan betonarme kısmına, görünür olan estetiği kadar önem verilmelidir.
V. Betonun içerisinde mutlaka çelik hasır örgü demir kullanılmalıdır.
VI. Ve son olarak yaptırmış olduğunuz mezarın çevresel ve iklimsel şartlara bağlı kirlenmesini önlemek, peyzaj düzenlemelerinin yapılması, ilk günkü temizliğini korumak maksadıyla düzenli mezar bakımı yaptırınız.

Mezar Modelleri ve Fiyatları

Granit ve mermer günümüz teknolojisiyle bir çok şekilde işlenebilir. Osmanlı ve Selçuklu tarzı motif seçenekleri veya tuttuğunuz takımın amblemi vb. tüm işlemeleri mermer üzerinde oyma (kazıma), kabartma tekniğiyle gerçekleştirebilmekteyiz.
Model seçme konusunda; uzman personellerimiz daima yanınızda!

Mezar fiyatlarını belirlerken, dikkat ettiğimiz birçok etken vardır. Malûmunuz üzere mezarlıklarımız çok yoğun olduğundan, iş makinesi kullanma olanağımız bulunmamaktadır. Tüm işçilik beden gücüyle yapılmaktadır. “Bu sebeple mezarın araba yoluna olan uzaklığı, çıkacak hafriyatın mezarlık dışarısına nakli, mezar yapılacak alanın düz veya meyilli oluşu, mezar yapımında kullanılacak taşın cinsi, kalınlığı ve işçiliği vb.” gibi faktörler göz önünde bulundurulduğundan fiyatlarımız çalışma koşullarına göre farklılık göstermektedir. Uzman ekiplerimizce ücretsiz yapılan keşif çalışması ve 3 boyutlu mezar tasarımı çalışmaları sonrasında siz değerli müşterilerimizin bütçesine en uygun fiyatı çıkartmaktayız.

“TEKLİF AL” butonuna tıklayarak tamamen ücretsiz keşif ve size özel model seçeneklerimize erişme avantajını kaçırmayın!

Granit Mermer Mezar Fiyat Teklifi Al