fbpx

Hakkımızda

Şirketimiz

1955 Yılında Bayram ERSOY Adı ile kurulmuş Mezar kazısı ve Mezar yapım işlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

1978 Yılında Bayram ERSOY Adı İle Mezar Lahit İnşası ve Kazı Gömü Müteahhitliğine başlamış , Mezar yapım ve taahhüt işlerini 1998 yılına kadar sürdürmüştür.

1998 Yılında Şirketimiz Bayramoğlu İnşaat Taahhüt Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İsmini almış, İsim değişikliği ile Hizmetlerine devam etmiştir.

Halen Şirketimiz Tüm Resmi Kurum ve Özel kişilere, kalite prensibi ve dürüstlük ilkesini esas alarak Mezar Yapım-Onarım ve Taahhüt İşleri hizmeti vermektedir.

Şirketimiz Bu konuda TSE ve İSO Belgesi almış İlk firmadır. Ayrıca Bünyesinde bulundurduğu uzman kişiler ( Usta ve Bahçıvan ) ve teknik personeli ( İnşaat Mühendisi, Mimar ve Teknik elemanları ) ile hizmet vermektedir.

Teknik personellerimiz işe başlamadan önce, yerinde keşif yaparak ve müşterilere sunmak maksadıyla 3 boyutlu projeler üreterek hizmet vermektedir.

 
Türkiye'nin bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli teknik personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapılmaktadır.

Her türlü granit, mermer, mozaik türü veya sizin beğeneceğiniz ve bizim önerebileceğiniz özelliklerde kombinasyonları içeren mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.