fbpx

Baştaşı Modelleri

Söz Uçar Yazı Kalır!

Baş taşı mezarların kimliğidir. Kaybettiklerinize dair tüm yazı, motif, fotoğraf vb. tüm bilgiler mezarın bu kısmına eklenir.

Baş Taşı Yapımı ve Yazı Eklenmesi

Mezarlar ölen yakınlarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Onlarını anısını yaşatmak ve saygımızdan dolayı daima bakımlı ve temiz olmasını isteriz. Bu kapsamda Bayramoğlu İnşaat olarak tüm imkanlarımızla daima yanı başınızdayız.

Baş Taşı Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir;

Sağlamlık, Kalite ve Estetik!

I. Mezarın yapımında kullanılan baş taşlarının kalınlıkları sorulmalıdır,
II. Mezar taşı yazı çalışmasını mutlaka imalattan önce taslak olarak görmek isteyin,
III. Baştaşı dediğimiz mezar taşı yazısı bulunan mermerin montaj detayları sorulmalıdır.
IV. Sağlamlığa önem verin! Geride bırakacağınız eser yıllar boyu ayakta durmalı.
Ve son olarak yaptırmış olduğunuz mezarın çevresel ve iklimsel şartlara bağlı kirlenmesini önlemek, peyzaj düzenlemelerinin yapılması, ilk günkü temizliğini korumak maksadıyla düzenli mezar bakımı yaptırınız.

Baş Taşı Modelleri ve Fiyatları

Granit ve mermer günümüz teknolojisiyle bir çok şekilde işlenebilir. Osmanlı ve Selçuklu tarzı motif seçenekleri veya tuttuğunuz takımın amblemi vb. tüm işlemeleri mermer üzerinde oyma (kazıma), kabartma tekniğiyle gerçekleştirebilmekteyiz. Model seçme konusunda; uzman personellerimiz daima yanınızda!

Baş taşı fiyatlarını belirlerken, dikkat ettiğimiz birçok etken vardır. Malûmunuz üzere mezarlıklarımız çok yoğun olduğundan, iş makinesi kullanma olanağımız bulunmamaktadır. Tüm işçilik beden gücüyle yapılmaktadır. “Taşın ağırlığı, boyutları, mezarın araba yoluna olan uzaklığı, mezara montaj biçimi, vb.” gibi faktörler göz önünde bulundurulduğundan fiyatlarımız çalışma koşullarına göre farklılık göstermektedir. Uzman ekiplerimizce ücretsiz yapılan keşif çalışması ve baş taşı tasarımı çalışmaları sonrasında siz değerli müşterilerimizin bütçesine en uygun fiyatı çıkartmaktayız.

“TEKLİF AL” butonuna tıklayarak tamamen ücretsiz keşif ve size özel model seçeneklerimize erişme avantajını kaçırmayın!